Hertog Moreno v. Olympiastaete
Uitslag 15e HAZELDONK TROFEE Zondag 9 September 2012
Keurmeester: Dhr.R. Douma
    Reuen Babyklasse Zwart
Hertog Moreno v. Olympiastaete W. Kessels 1 VB
Athor Atalo v. Zentroba F. de Jong 2 VB
Lyntcho v.d. Donauhoeve K. Lievens 3 VB
Olax Les Deux Peupliers M. Agernem Siig Jepsen 4VB
Duco v.d. Rijucohoeve G. Winkens VB
Deacan v.d. Rijucohoeve D. Gelissen VB
Black Ballerina Ecko C. Nielsen VB
Leon v.d. Donauhoeve S. Wuyts VB
Geronimo v. Londorf M. v.d. Berg VB
Lex v. Royaert W. Gijsels VB
Largo v. royaert M. Kap VB
Otwin Les Deux Peupliers F. v.d. Aker VB
   Reuen Babyklasse Bruin
Orion Les Deux Peupliers A. v. Sornsen de Koste 1 VB
  Reuen Puppyklasse Zwart
Russkaja Mechta Quasar Quwaliber J. de Jong/A. Geelen- de Jong 1 VB
Boris Anibag J. Domen 2 VB
   Reuen Jeugdklasse Zwart
Narvik Les Deux Peupliers S. Mattheijssen 1 U
Kenzo v.d. Donauhoeve T. Hamza 2 U
Black Ballerina Dargo C. Nielsen 3 U
Nexan Les Deux Peupliers M. Lebens 4 ZG
   Reuen Tussenklasse Zwart
Morax Les Deux Peupliers C. Houtepen 1 U
   Reuen Openklasse Zwart
Haico v.d. Donauhoeve K. & C. Daems-De Meutter 1 U
Russkaja Mechta Modny Mustang P. Rexhepi/N. Timmermans 2 U
Jim v. 't Genebos K. & R. Croes- Aerts 3 U
   Reuen Gebruiksklasse Zwart
Isaak delle Due Donne L. Uytterschaut  1 U
Lexus Les Deux Peupliers P. Voermans 2 U
  Reuen Kampioensklasse Zwart
Djurre v. Eysingastate B. Kessels 1 U
   Reuen Kampioensklasse bruin
Jerome Les Deux Peupliers R. Tempert 1 U
   Reuen Veteranenklasse Zwart
Zamu Les Deux Peupliers J. Bronstein 1 U
  Teven Babyklasse Zwart
Lenka v.d. Donauhoeve R. Verstraeten 1 VB
Oziva Les Deux Peupliers G. v. Eijck 2 VB
Dakota v.d. Rijucohoeve L. Nelemans 3 VB
Luka v.d. Donauhoeve tV. Pirogova 4 VB
Black Ballerina Emma Grace M. Edlefsen VB
  Teven Puppyklasse Zwart
Zarah v.h. Oostdorp C. Konings 1 VB
   Teven Jeugdklasse Zwart
Kjenta v.d. Donauhoeve S. Hawinkel 1 U
Kaja v.d. Donauhoeve K. en R. Croes-Aerts 2 U
Quinty-Queen v. 't Sweko M. Olde Hanhof 3 U
Black Ballerina Dolce Vita M. Edlefsen 4 U
Keya du Bois de Lindthout J. Colmant/N. Lolievier U
   Teven Openklasse Zwart
Jada delle Due Donne G. de Rijck 1 U
Russkaja Mechta Mina Malina C. Ewen 2 U
Hana´s du Bois de Lindthout Valentin-Grisar 3 U
Wencke v.h. Oostdorp C. Konings 4 U
   Teven Fokkersklasse Zwart
Oraya v. Georgstolz G. v. Kranen 1 U
Ninja Les Deux Peupliers P. en C. Hendrikx 2 U
   Teven Gebruiksklasse Zwart
Geena v. Warringhof S.Mattheijssen 1 U
Lenka v.d. Donauhoeve R. Verstraeten Hazeldonk Beste Baby
Zarah v.h. Oostdorp C. Konings Hazeldonk Beste Puppy
Narvik Les Deux Peupliers S. Mattheijssen Hazeldonk Jeugd Winner 2012
Kjenta v.d. Donauhoeve S. Hawinkel Hazeldonk Jeugd Winster & Hazeldonk Winster 2012 & BOB
Djurre v. Eysingastate B. Kessels Hazeldonk Winner 2012
Hertog Moreno v. Olympiastaete